Loading...
Bestseller
Dekorační cukr 100g fuchsiová jemný - Decora

Dekorační cukr 100g fuchsiová jemný - Decora

Cukrové zdobení Decora poskytuje velmi jemné, ale intenzivní barvy. Balení 100 g.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

92 Kč
92 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Cukrové zdobení Decora se vyznačuje intenzivními a zároveň jemnými barvami. Ideální pro zdobení dortů, sušenek a mnoha dalších cukrářských produktů. Je určeno pro přímé zdobení, bez dalších úprav. Výrobky obsahují přirozeně extrahovaná barviva. V balení 100 g.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr (EU), voda, příchutě, glazura: E904, barva: E120

Alergeny arašídy, lepek, mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1683 kJ
Energetická hodnota kcal 402,2 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 99 g
    - z toho cukry 99 g
Bílkoviny 0,0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Itálie

Další informace

Barva fialová
Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Barevný dekorační cukr
Výrobce Decora
EAN 8024622072414
Kód produktu 9262104

Recenze

Nádherná barva
Cukr krásne dozdobí dort.
Ještě jsem nic nezdobila cukrem.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Dekorační cukr zlatý 80g - FunCakes

Dekorační cukr zlatý. Balení 80 g.

68 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové krystalky bronzově zlaté 80g - FunCakes

Cukrové krystalky bronzově zlaté. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Granulovaný cukr - perlový cukr 200g 4 - 6 mm - FunCakes

Perlový cukr FunCakes dodá vaflím, sladkému pečivu i sušenkám krásně křupavou sladkou strukturu, k

92 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové krystalky modré 80g - FunCakes

Cukrové krystalky modré. Balení 80 g.

58 Kč
72.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks